ERL05200R00GKEA500
MFR.Part #
ERL05200R00GKEA500
JLCPCB Part #
C3448632
Description
-65℃~+175℃ 125mW 200Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors