ERL0516K200FKEK500
MFR.Part #
ERL0516K200FKEK500
JLCPCB Part #
C3541019
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors