MAL250074272E3
MFR.Part #
MAL250074272E3
JLCPCB Part #
C1615282
Package
Bolt,D65xL110.7mm
Description
-40℃~+85℃ 110.7mm 21.9A@120Hz 2700uF 28.5mm 3000hrs@85℃ 420V 42mΩ@120Hz 65mm ±20% 螺栓,D65xL110.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS