ERL0515R000FKEA500
MFR.Part #
ERL0515R000FKEA500
JLCPCB Part #
C3396808
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors