SFR16S0002401JA500
MFR.Part #
SFR16S0002401JA500
JLCPCB Part #
C1376123
Package
Plugin,D1.9xL3.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS