ERL0515R000GKEA500
MFR.Part #
ERL0515R000GKEA500
JLCPCB Part #
C3534370
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors