ERL0514K700FKEK500
MFR.Part #
ERL0514K700FKEK500
JLCPCB Part #
C3468878
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors