RNC65J3001BRB14
MFR.Part #
RNC65J3001BRB14
JLCPCB Part #
C3534631
Description
-65℃~+175℃ 3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors