ERL0513K300FKEB500
MFR.Part #
ERL0513K300FKEB500
JLCPCB Part #
C3561020
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors