RLR05C9102GSRSL
MFR.Part #
RLR05C9102GSRSL
JLCPCB Part #
C1811649
Description
-65℃~+150℃ 125mW 91kΩ Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors