ERL0510M000GNEK500
MFR.Part #
ERL0510M000GNEK500
JLCPCB Part #
C3552649
Description
-65℃~+175℃ 10MΩ 125mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors