ERL0510M000JNEK500
MFR.Part #
ERL0510M000JNEK500
JLCPCB Part #
C3479275
Description
-65℃~+175℃ 10MΩ 125mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors