ERC7080R600BHEK500
MFR.Part #
ERC7080R600BHEK500
JLCPCB Part #
C3545332
Description
-65℃~+175℃ 750mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS