CRCW0805274RFKTA
MFR.Part #
CRCW0805274RFKTA
JLCPCB Part #
C4134182
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount