RN70E1501FB14
MFR.Part #
RN70E1501FB14
JLCPCB Part #
C3473106
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors