ERC6531R600BHEK500
MFR.Part #
ERC6531R600BHEK500
JLCPCB Part #
C3423990
Description
-65℃~+175℃ 31.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS