CMF6530K510BEBF
MFR.Part #
CMF6530K510BEBF
JLCPCB Part #
C1406911
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 30.51kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors