ERC7038R300FHEB500
MFR.Part #
ERC7038R300FHEB500
JLCPCB Part #
C3412780
Description
-65℃~+175℃ 38.3Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS