Y0096100R000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0096100R000B9L
JLCPCB Part #
C1464909
Package
Plugin,D3xL6.9mm
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 200mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS