ERC655K1100BEEB500
MFR.Part #
ERC655K1100BEEB500
JLCPCB Part #
C3570693
Description
-65℃~+175℃ 5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS