RN65D78R7FRSL
MFR.Part #
RN65D78R7FRSL
JLCPCB Part #
C3428397
Description
-65℃~+175℃ 500mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors