ERC6557K600DHEK500
MFR.Part #
ERC6557K600DHEK500
JLCPCB Part #
C3352999
Description
-65℃~+175℃ 500mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS