ERC65576K00FEEB500
MFR.Part #
ERC65576K00FEEB500
JLCPCB Part #
C3371074
Description
-65℃~+175℃ 500mW 576kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS