ERC6533K200FHEB500
MFR.Part #
ERC6533K200FHEB500
JLCPCB Part #
C3507337
Description
-65℃~+175℃ 33.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS