RWR81S1R40FRB12
MFR.Part #
RWR81S1R40FRB12
JLCPCB Part #
C1450893
Description
-55℃~+250℃ 1.4Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors