RNC70H69R8FRRE5
MFR.Part #
RNC70H69R8FRRE5
JLCPCB Part #
C3418951
Description
-65℃~+175℃ 69.8Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors