RNC65K15R0FRB14
MFR.Part #
RNC65K15R0FRB14
JLCPCB Part #
C3415754
Description
-65℃~+175℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors