ERC6531R600BEEK500
MFR.Part #
ERC6531R600BEEK500
JLCPCB Part #
C3439016
Description
-65℃~+175℃ 31.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS