ERC6530R900FHEB500
MFR.Part #
ERC6530R900FHEB500
JLCPCB Part #
C3359027
Description
-65℃~+175℃ 30.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS