ERC5530R900FHEB500
MFR.Part #
ERC5530R900FHEB500
JLCPCB Part #
C3467513
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS