ERC6519K600FHEB500
MFR.Part #
ERC6519K600FHEB500
JLCPCB Part #
C3538096
Description
-65℃~+175℃ 19.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS