RNC65J1104BRB14
MFR.Part #
RNC65J1104BRB14
JLCPCB Part #
C3456785
Description
-65℃~+175℃ 1.1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors