ERC557K1500BHEB500
MFR.Part #
ERC557K1500BHEB500
JLCPCB Part #
C3410664
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS