Y40225K90000B9W
MFR.Part #
Y40225K90000B9W
JLCPCB Part #
C3955055
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.9kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS