ERC5570R600BEEK500
MFR.Part #
ERC5570R600BEEK500
JLCPCB Part #
C3411039
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS