BFC237547821
MFR.Part #
BFC237547821
JLCPCB Part #
C6471132
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 820pF ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS