ERC5567R300BEEB500
MFR.Part #
ERC5567R300BEEB500
JLCPCB Part #
C3434349
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 67.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS