RN60D64R9FR36
MFR.Part #
RN60D64R9FR36
JLCPCB Part #
C3500037
Description
-65℃~+175℃ 250mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors