ERC55619K00DKEK600
MFR.Part #
ERC55619K00DKEK600
JLCPCB Part #
C3499946
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 619kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS