BFC237514112
MFR.Part #
BFC237514112
JLCPCB Part #
C3793592
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1nF 300V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS