ERC555K2300FEEB500
MFR.Part #
ERC555K2300FEEB500
JLCPCB Part #
C3458837
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS