ERC55590K00DHEB500
MFR.Part #
ERC55590K00DHEB500
JLCPCB Part #
C3428630
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 590kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS