RNC55H1151BSRE765
MFR.Part #
RNC55H1151BSRE765
JLCPCB Part #
C3366861
Description
-65℃~+175℃ 1.15kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors