ERC554K0200FEEK600
MFR.Part #
ERC554K0200FEEK600
JLCPCB Part #
C3371405
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS