V10P45S-M3/87A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10P45S-M3/87A
JLCPCB Part #
C6008338
Package
TO-277A
Description
4.4A 45V 570mV@10A 800uA@45V TO-277A Schottky Diodes ROHS