ERC5572R300BHEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5572R300BHEB500
JLCPCB Part #
C3418151
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 72.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS