ERC5545K300BHEA500
MFR.Part #
ERC5545K300BHEA500
JLCPCB Part #
C3403768
Description
-65℃~+175℃ 125mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS