ERC55453R00FEEB500
MFR.Part #
ERC55453R00FEEB500
JLCPCB Part #
C3541265
Description
-65℃~+175℃ 125mW 453Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS