RNC70H2001FRRE7
MFR.Part #
RNC70H2001FRRE7
JLCPCB Part #
C3505409
Description
-65℃~+175℃ 2kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors