4302F3-12V
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
4302F3-12V
Description
-40℃~+85℃ 12V 13mA 2mcd~8mcd 3mm Round Lens 583nm 60° Amber Lens Orange - LED Indication - Discrete ROHS